Tenda Nova MW5s (3-pak)

Tenda nova MW5s to system domowej sieci WiFi w całym domu zaprojektowany dla większych gospodarstw domowych z usługami szerokopasmowymi o przepustowości 100 Mb/s lub większej. Obsługiwany przez technologię Tenda mesh, każdy węzeł automatycznie łączy się z drugim, tworząc sieć rozproszoną w całym domu. 3-pak MW5s obejmuje do 300 metrów kwadratowych. Główny węzeł obsługuje porty gigabitowe, pozwalając na maksymalne wykorzystanie usług szerokopasmowych o przepustowości 100 Mb/s lub większej i zapewniając płynne odtwarzanie filmów 4K. Drugi węzeł ścienny łączy się automatycznie z istniejącą siecią mesh ze wstępnie sparowaną konfiguracją, co sprawia, że instalacja jest bardzo prosta.

Routery MESH serii Tenda Nova będą dostępne na rynku jako pojedyncze routery lub w zestawach zawierających dwa i trzy urządzenia.

Rozwiązanie działa w częstotliwościach:

5GHz: prędkość do 867 Mb/s
2.4GHz: prędkość do 300 Mb/s

Podstawowy router Tenda Nova MW5s wyposażony jest w 2 porty Gigabit Ethernet (1xWAN/LAN / 1xLAN), z kolei dodatkowe jednostki posiadają dwa porty Ethernet 10/100 Mbps (1x WAN/LAN / 1xLAN). Do każdego urządzenia można podłączyć urządzenia klienckie poprzez port Ethernet.

Dobrze współpracuje z łączem szerokopasmowym

Z dwoma gigabitowymi portami MW5s wyciągnie wszystko, co najlepsze z Twojej szybkiej szerokopasmowej łączności.